E-mail: sklep@bambinimanufaktura.pl | Tel: +48 602 137 992

Zaprojektuj indywidualne buciki dla Twojego dziecka

Nasze buciki wykonywane są z dbałością o każdy detal. Z najwyższej jakości skór. Robimy je ręcznie i na indywidualne zamówienie. Masz pewność, że nie przeleżały one w magazynie kolejny sezon. Dlatego też są one niepowtarzalne i wyjątkowe.

Stwórz swoje buciki bo są elementy w butach, którymi można żonglować. Oto kilka propozycji. Jeśli np nie odpowiada Ci kolor gumek w sztybletach możesz wymienić na dowolny kolor z kolorów dostępnych w modelach na stronie (czarny, czerwony, zielony).

Kolory gumek (sztyblety):

Kolory sznurówek:

Chcesz inny kolor skóry, podeszwy możemy wymienić na każdą inną z modeli dostępnych na stronie.

Wystarczy że wybierzesz swój model i w uwagach zaznaczysz co chcesz wymienić. Nie wiesz jak to zrobić napisz do nas na sklep@bambinimanufaktura.pl lub na Live Chat. Znajdziesz nas też na portalach społecznościowych FB i IG. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pamiętaj jednak, że to są buciki spoza kolekcji i na indywidualne zamówienie tzw spersonalizowane. Buciki na Twoje życzenie, które NIE podlegają zwrotowi. Starannie dobierz rozmiar żeby wg instrukcji na stronie. Jeśli masz wątpliwości napisz do nas na Live Chat lub na sklep@bambinimanufaktura.pl.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.