O nas

Nasza historia 

Bambini Manufaktura to rodzinna firma, która została założona przez Marię i Roberta Kaczmarczyk w 2015 roku. Największą motywacją do jej stworzenia był brak dostępnych na rynku wygodnych, zdrowych i w całości skórzanych bucików dla naszego dwuletniego wówczas syna Jasia. Dostępne w tamtym czasie buty były zbyt kolorowe, sztuczne i nie pasowały do ubrań na wyjątkowe okazje. Postanowiliśmy sami wykonać buty, które w pełni odpowiadałyby naszym wymaganiom, udało się to dzięki wiedzy obuwniczej wynikającej z rodzinnych tradycji szewskich sięgających lat 70, gdzie ojciec Roberta w roku 1975 otwiera zakład szewski, a ojciec Marii w roku 1983. Efekt finalny okazał się tak dobry, iż postanowiliśmy zacząć tworzyć je na szerszą skalę, dla rodziców z wymaganiami równie wysokimi jak nasze.

 

Staranność na pierwszym miejscu 

Od lat staramy się polepszać najdrobniejsze elementy naszego obuwia stawiając na najwyższą jakość materiałów oraz dokładność wykonania co zaowocowało produktem jedynym w swoim rodzaju. Nasze buciki odznaczone są znakiem "Zdrowa Stopa" - oznacza to zabezpieczenie prawidłowego rozwoju i funkcjonowania stopy twojego dziecka. W naszej opinii oraz co ważniejsze - w opinii naszych klientów - buciki są niepowtarzalne, oryginalne a zarazem wygodne i dobrze wykonane.

 

Dlaczego "Bambini"? 

Nazwa "Bambini" nawiązuje do naszej miłości do dzieci oraz do kultury Włoch jako kolebki obuwnictwa. Staramy się pokazywać oba te aspekty poprzez jakość i wygodę dla naszych pociech, oraz przez wyjątkowy styl który cieszy oko. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty i do samodzielnego ocenienia efektów naszej pracy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium