O bucikach

Nasze buciki 

Buciki Bambini Manufaktura to połączenie oryginalnego stylu, jakości i komfortu, zaprojektowanego z myślą o naszych dzieciach. Każda para butów wykonywana jest ręcznie sposobem rzemieślniczym, stąd jeszcze bardziej możemy zadbać o detale i szczegóły tworzące niepowtarzalna całość. W trosce o zdrowy rozwój stópek dzieci, materiały z których produkujemy buty to najwyższej jakości naturalne skóry bydlęce i zaawansowane technologicznie komponenty pochodzące z polski i UE.

 

Opis bucika 

 

 

O bucikach

Buciki Bambini Manufaktura to zdrowe buciki, zapewniające komfort użytkowania i zdrowy rozwój stópek dzieci. Stopy dziecka są bardzo delikatne, dlatego też należy odpowiednio dbać o ich rozwój. Buty miękkie, delikatne, nieustannie odprowadzające wilgoć, czyli doskonale współpracujące ze stopą to właśnie buty wykonane ze skóry naturalnej. Buciki wykonane z materiałów takiej jakości umożliwiają swobodne poruszanie się w nich, bez otarć i podrażnień.

 

 

Ręczne wykonanie

Rzetelne i staranne ręczne wykonanie każdej pary butów świadczy o tym, że tworzymy je z pasją, miłością i w sposób indywidualny dla każdej małej pociechy. Dzięki temu mamy możliwość zadbania o każdy detal i szczegół, tworząc tym samym niepowtarzalną całość.

 

 

Buciki "Zdrowa Stopa"

Ze względu na szerzący się problem wad postawy u dzieci, gdzie jedną z najbardziej rozpowszechnionych chorób cywilizacyjnych są problemy ze stopami jak np. płaskostopie. Specjaliści alarmują, by zwracać szczególną uwagę na obuwie, które wybieramy dla swoich dzieci. Niezwykle istotne jest odpowiednie dobranie obuwia, na co my również jako firma zwracamy szczególną uwagę. Dlatego też buciki wykonujemy według norm, tak aby spełniały one wszystkie warunki i mogły zostać oznaczone znakiem „ Zdrowa stopa”. Ufamy, iż każdy rodzic chce zapewnić dziecku najlepsze produkty, a but mający ten znak daje rodzicom poczucie, iż jest on wykonany zgodnie z określonymi normami.

Zdrowa stopa 

 

 

Twoje zamówienie

W naszym sklepie możesz obejrzeć różne modele wykonanych przez nas bucików. Jeżeli jednak niezbędna byłaby modyfikacja wybranego modelu np. o kolor sznurówek, skóry, podeszwy itp. skontaktuj się z nami a szczegóły i wszelkie zmiany ustalimy osobiście.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium